22/10/20 - 10:58 am

Autor Wątek: Błąd gdy na jednym lotnisku stoi kilka samolotów.  (Przeczytany 868 razy)

Offline TheDarkDez

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
Błąd gdy na jednym lotnisku stoi kilka samolotów.
« dnia: Wrzesień 19, 2015, 11:28:41 »
Miałem trzy A320 na jednym z rosyjskich lotnisk, posiadam premium dzięki czemu gdy przyjmę zlecenie samoloty startują automatycznie, dzisiaj to premium się skończyło więc kupiłem nowe i zrobiłem reloga, potem zacząłem wysyłać samoloty. Gdy doszedłem do tych trzech samolotów, pierwszy wystartował bez problemu, następnie chciałem wysłać drugi lecz wyskoczył komunikat że załoga samolotu już leci, komunikat nie mógł być prawdziwy bo premium daję nam możliwość stworzenia załóg przypisanych do samolotów i ja z tego korzystam. Co się okazało, pierwszy z trzech samolotów poleciał z częścią załogi z drugiego (dokładnie z dwiema stewkami z drugiego samolotu).

Offline Avantasia

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
Odp: Błąd gdy na jednym lotnisku stoi kilka samolotów.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2015, 16:24:23 »
blad ten sam co kiedys od wczoraj zalogi przypisane , nie wspomne ze wypoczete , zielone morale , kilkarazy sprawdzana ilosc zalogi w momencie zakonczenia odprawy niepelna zaloga, to samo na czarterach,
zauwazmy ze ten problem z wkoncie premium za ktore placimy wiec chyba ciut mozna wymagac? a co z karami?

Offline Avantasia

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
Odp: Błąd gdy na jednym lotnisku stoi kilka samolotów.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2015, 16:38:37 »
dodam mam 3 zalogi do a380 i 3 samoloty , ani jednego nie da sie wyslac, super