22/10/20 - 11:32 am

Autor Wątek: Wybieranie załóg na połączeniach.  (Przeczytany 1431 razy)

Offline bjbax

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 1
Wybieranie załóg na połączeniach.
« dnia: Lipiec 08, 2015, 20:02:23 »
No i kolejny babol. Chciałem wysłać samoloty na połączenia i musiałem klikać każdego członka załogi osobno!!! Na liście "brak załogi" a przy wyszukiwaniu załoga jest. O co kaman ?

Offline Crank

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 0
Odp: Wybieranie załóg na połączeniach.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2015, 20:54:55 »
U mnie nie ma owego problemu, więc ciekawe jak u innych.

Offline Jakub

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 2
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2015, 07:51:23 »
Załoga będzie jeśli na lotnisku będzie samolot, który ma ją przypisaną.

Offline Liwia

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2015, 14:10:51 »
puściłam pierwsze połączenie z A do B i na lotnisku A była załoga samolotu, przypisana do niego ( zresztą ta załoga przyleciała na to lotnisko tym samolotem kursem czarterowym), a mimo to przy odprawie wyskoczyło że samolot nie ma przypisanej załogi, więc trzeba było ręcznie ich klepnąć a nie było już czasu sprawdzać innych opcji.

Offline vieslavo

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2015, 21:00:49 »
Ja miałem również problem na jednym lotnisku stały dwa samoloty , do jednego była przypisana załoga a do drugiego nie , po wybraniu połączenia okazało się iz samolot który miał przypisaną załogę nie mógł automatycznie wystartować gdyż jeden z przypisanych pilotów poleciał sobie samolotem " cargo " a był przypisany do pasażera . Ciekawe co będzie jak na lotnisku znajdą się 4 samoloty i kilku rezerwowych pilotów ?

Offline bjbax

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2015, 17:17:11 »
Kurw....ca mnie bierze z tym pojawianiem się na liście załóg tylko tych,które są przypisane do samolotów stojących na lotnisku. Znowu nie zamknąłem połączenia bo remontowałem samolot i podmieniłem załogi więc w 20 sekund nie wyrobiłem się ze wszystkimi zmianami.
Dla mnie jest to [+18]izm totalny takie ciągłe sprawdzanie czy na lotnisku zgadzają się załogi z samolotami !!!
A do tego może wyświetlić trzy razy tą samą załogę na liście.
To wpływa negatywnie na grywalność !

Offline bjbax

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2015, 11:24:12 »
A dołożę jeszcze coś !
Mam dwie załogi - A i B oraz dwa samoloty X i Y (do samolotu X przypisana załoga A i analogicznie z drugą parą) w mieście, które nie jest bazą. Załoga A wypoczęta i samolot X przygotowany a lot zaplanowany. Przylatuje samolot Y i idzie na czyszczenie. Zamykam odprawę, wybieram załogę A i na moje nieszczęście nie zauważyłem, że chwilę wcześniej skończyło się czyszczenie samolotu Y i ten został podpowiedziany przez system !!
No to ja się pytam, PO CO TE WSZYSTKIE PRZYPISANIA JAK GRA MIESZA SOBIE DO WOLI !!!
Pal licho te 0,5 mln za paliwo ale znów muszę zmieniać przypisania bo potem nie zdążę wysłać samolotu bo załogi nie będzie na liście. Pomyślał ktoś o tym ?!?