22/10/20 - 11:33 am

Autor Wątek: Urlop, a spadek reputacji.  (Przeczytany 1688 razy)

Offline 7Matthew

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 4
Urlop, a spadek reputacji.
« dnia: Lipiec 04, 2015, 08:39:10 »
Czy spadek reputacji podczas urlopu jest zamierzonym działaniem czy fatalnym niedopatrzeniem? Byłem na trzydniowym urlopie od 30.06, wczoraj przed 23 urlop się skończył. Właśnie się zalogowałem i widzę dwuprocentowy spadek na połączeniach. Jeśli jest to zamierzone działanie, nie mają one w takim razie najmniejszego sensu aby istnieć w grze. Idąc na urlop w PT miałem nadzieje zatrzymać spadek reputacji gdy nie mogę zalogować się do gry, niestety wyszła kaszana. Na moim poziomie brak opłat lotniskowych nie ma najmniejszego sensu ponieważ są to groszowe sprawy, a właśnie brak spadku reputacji powinien być tym, dlaczego urlop w PT się bierze.

Offline MarcineN

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 1
Odp: Urlop, a spadek reputacji.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2015, 15:18:27 »
W tym momencie jest to działanie zamierzone. Generalnie nie opłaca się tego zmieniać, ponieważ w niedalekiej przyszłości będzie wprowadzony nowy system reputacji połączeń (Ci, ktorzy byli na spotkaniach TS wiedza mniej wiecej o co chodzi), w skrocie reputacja bedzie wyliczana z X ostatnich lotow wiec nie bedzie mowy o jej spadku w przypadku nie latania na polaczeniu.

Offline brodwinek

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2015, 15:21:54 »
Może wiec opisać cos, koro wywołałeś temat? Nie każdy ma czas siedzieć cały dzien przed kompem.

Offline MarcineN

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2015, 15:23:34 »
W stosownym czasie pojawia sie informacje. Spotkania byly zapowiadane wiec nie trzeba bylo siedzex caly dzien przy komputerze.

Offline brodwinek

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2015, 15:26:50 »
Przepraszam, nie każdy ma możliwość siedzenia przy kompie w określonym punkcie dnia. Lepiej? Pozostaje nadzieja, że w końcu zniknie ten burdel z połączeniami co jest teraz :)

Offline Kierownik

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja -7
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2015, 09:45:48 »
Kiedy były zapowiadane? Ja nawet nie wiedziałem kiedy było ostatnie spotkanie w ciągu prawdopodobnie ponad 3 tygodni, więc moje pytanie... GDZIE są one zapowiadane?

Offline MarcineN

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 1
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2015, 12:48:52 »
Kiedy były zapowiadane? Ja nawet nie wiedziałem kiedy było ostatnie spotkanie w ciągu prawdopodobnie ponad 3 tygodni, więc moje pytanie... GDZIE są one zapowiadane?

Kierownik, ja to nie wiem czy tobie sprawia przyjemność sianie jakiegoś zamętu? I próba prowokacji? Sam byłeś na ostatnim spotkaniu, wiec chyba znalazłeś informacje o nim?

Offline Jakub

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja 2
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2015, 16:18:34 »
Potwierdzam, że będą zmiany i nie ma sensu tego błędu już poprawiać. Zamykam.