22/10/20 - 11:44 am

Autor Wątek: Załoga  (Przeczytany 1049 razy)

Offline Crank

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 0
Załoga
« dnia: Czerwiec 06, 2015, 23:02:15 »
Mam włączone automatyczne loty oraz mam utworzoną załogę i przypisaną do samolotu, którego dzisiaj wysyłałem z Rotterdam, tylko niestety zamiast załogi, która jest przypisana do samolotu została wysłana inna załoga, która była nieprzypisana do żadnej załogi. Dlaczego tak się dzieje?? Dodam, że nigdy wcześniej nie było tego problemu bo nie raz już tak wysyłałem samolot a dzisiaj nagle problem..

Offline Assasin

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
Odp: Załoga
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2015, 00:20:27 »
a cracka dobrze wkleiłeś ?

Offline Crank

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2015, 10:29:28 »
a cracka dobrze wkleiłeś ?
yy??

Offline Liwia

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2015, 13:29:59 »
Jakubie ponaglam i ja ten problem, że przypisywanie załogi ma błedy i czasami szwankuje
oto przykład z przed chwili u mnie
w Modlinie 3 samoloty Baron
OWA-BAR-14 + przypisany pilot 014
OWA-BAR-21 + przypisany pilot 021
OWA-BAR-23 + bez przypisanego pilota

3 pilot nieprzypisany marale ma minimum (niebieski)

wysyłam na automacie samolot OWA-BAR-23  do bazy z myślą że poleci pilot nie przypisany ale niestety nie - leci pilot nr 014

a teraz samolot OWA-BAR-14 nie poleciał bo brak pilota - czyli wychodzi na to że problem z samolotami z nie przypisanymi pilotami bo podbierają przypisanych a powinni szukać z puli nie przypisanych

a i komunikat można przy okazji zmienić (dotyczy przypadku OWA-BAR-14  który ma przypisaną załogę ale  nie obecną) - bo jest coś w stylu "samolot już leci ..." a powinno być coś w stylu "brak przypisanej załogi na lotnisku, lub załoga jest niepełna" - to tak przy okazji grzebania
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2015, 13:51:13 wysłana przez Liwia »