26/11/20 - 01:34 am


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aleksander1276

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Propozycje zmian / Reklamy wpływające na reputację
« dnia: Lipiec 22, 2017, 13:33:53 »
Cześć, chciałbym zaproponować dodanie wzrostu reputacji po wykupieniu reklamy.  Z tego co widzęto reklamy nie cieszą się dużym zainteresowaniem, a dodanie takiej funkcji mogłoby zwiększyć sprzedaż reklam. Firmy w realnym życiu także korzystają z kampanii reklamowych do ocieplenia wizerunku.

2
Pytania / Problemy / Zwalnianie pracowników
« dnia: Czerwiec 27, 2016, 14:31:33 »
Od ponad 1.5 roku  nie działa mi opcja zwalniania pracowników. Może uda się w końcu ją naprawić.

3
Pytania / Problemy / Odp: KREDYTY
« dnia: Czerwiec 21, 2016, 21:20:14 »
Admin na plaży  8) Rok temu było podobnie od czerwca do sierpnia zero kontaktu z adminem i zero update. Gra raczej po tych wakacjach będzie świecić pustkami więc można sobie darować gre. PS
 ze względu na awarię czatu informuję, że dnia 28 czerwca moje linie zawieszają działalności, sprawdzajcie aukcję bo będą okazje:)

4
Co zmienił? Ekonomię gry? Ceny paliw się różnią w zależność od lotniska więc abyś miał zawsze tyle samo pax cena paliwa musiałaby być wszędzie taka sama :p

5
Dyskusja ogólna / Odp: Promocja na zakup kredytów.
« dnia: Marzec 24, 2016, 22:13:37 »
Rynek gier w Polsce jest bardzo trudny. Większość graczy zanim np kupi grę 100 razy sprawdzi czy nie ma jej w sieci do pobrania za darmo wiec nie ma co się spodziewać że sprzedaż kredytów jest jakaś duża. Takie są realia ale miejmy nadzieję, że to się powoli będzie zmieniać i Jakub będzie miał coraz to większa grupę kupujących:)

6
Propozycje zmian / Odp: Lista wydarzeń.
« dnia: Marzec 23, 2016, 17:25:57 »
Na pewno nie dużo bo po co spowalniać wczytywanie się strony itp ale 10-20 wpisów można chyba dać:)

7
Propozycje zmian / Lista wydarzeń.
« dnia: Marzec 20, 2016, 19:46:43 »
Ze względu iż spora cześć prawej strony głównej jest wolna chodzi mi tu o wolne miejsce które jest pod listą wiadomości prymarnych w zakładce"biuro" proponuję dodanie dziennika wydarzeń które zachodzą w grze. I tak na liście pojawiać mogłyby się informacje gdy:
-jakiś gracz kupi bazę,
-gracz kupi samolot,
-otworzy nowe połączenie
-wykupi reklamę.

Pomysł zaciągnięty z kilku innych gier oczywiście informacje dotyczyłyby wszystkich graczy. Fajnie gdyby takie coś zostało dodane. Z technicznego punktu widzenia raczej dość proste w wykonaniu a byłoby ciekawiej :)

9
Pytania / Problemy / Odp: Połączenia
« dnia: Marzec 16, 2016, 17:26:20 »
U mnie jest podobnie ale takich przypadków było może max 3.

10
Witam, przychodzę z pomysłem aby przy wyliczaniu ceny biletu brany był koszt paliwa bez ulepszeń na samym samolocie. Dlaczego? Ponieważ po zainwestowaniu czasem niemałych pieniędzy w ulepszenia zyski na połączeniach mocno spadają a ulepszenia też powinny dawać jakieś korzyści finansowe :)

11
Propozycje zmian / Odp: Błędy ortograficzne
« dnia: Marzec 12, 2016, 19:21:37 »
W szczegółach samolotu jest podany *Obwód ziemi a chyba chodzi o planetę "Ziemia" więc powinno być Obwód Ziemi

12
Pytania / Problemy / Odp: Automatyczne rejsy
« dnia: Luty 07, 2016, 20:36:46 »
-Nie nalicza kredytów
-Loty się nadal dublują!
--Po wysłaniu maszyny wyskakuje informacja o odwołanym locie z powodu nie kompletnej załogi a tak naprawdę lot się odbył.

13
Propozycje zmian / Odp: Ceny na aukcjach.
« dnia: Styczeń 07, 2016, 17:58:32 »
Cytuj
Dlaczego nie licytujesz? Jest "za tanio" dla Ciebie?
Bo nie będę pluł w twarz graczom którzy kupili samoloty w normalnym cenach, proste jak drut.
Cytuj
Czy możesz wykluczyć kogoś z brania udziału w aukcji?
Można.
Cytuj
Czy możesz przerwać aukcję minutę przed końcem jeśli wygrywa osoba, która nie miała wygrać, bo chciałeś sprzedać komuś innemu? Nie
Można, wystarczy aby wystawiający miał trochę kasy.
Cytuj
Wątpię, tyle co jest wałków to raczej nie.
Widać, że jesteś za mega wałkami. Ja tam widzę wiele zalet w prowadzeniu limitu. A no chociażby leasing nie będzie miał większego znaczenia bo każdy kupi c177 za 20k a potem Q400 za 100k i będzie ok co nie? W cywilizowanym świecie w grze za takie aukcję są bany czy kasację konta. Trzeba pamiętać , że to GRA i gracze powinni mieć równe szanse.Dlatego trzeba wytyczyć równe drogi dla wszystkich. :)

14
Propozycje zmian / Odp: Ceny na aukcjach.
« dnia: Styczeń 07, 2016, 17:11:23 »
7Mattthew:
Cytuj
Aleks, Ty tak na serio czy żartujesz?
Serio.
Cytuj
Po pierwsze skoro nie bierzesz udziału w aukcjach, dlaczego się wypowiadasz na ten temat? Po drugie dlaczego chcesz mówić innym co mają robić z samolotami?
bo temat dotyczy wszystkich i chodzi o grę fair play.
Cytuj
Po drugie dlaczego chcesz mówić innym co mają robić z samolotami?
Nie chce, sugeruje tylko wprowadzenie limitu.
Cytuj
Jeśli ktoś chce wystawić maszynę za cenę złomu, albo nawet od 1 złotówki, to ma do tego pełne prawo.
Może i ma ale czy jest to uczciwe?
Cytuj
Aukcja polega na tym, że jest równa, każdy może licytować i wygrać.
Na aukcji jest mały ruch więc maszyny są sprzedawana jak dla mnie za zbyt śmieszne kwoty. Przy większej liczbie graczy możliwe, że popyt na samoloty byłby większy i ruch na aukcji też byłby większy.


W ogóle to mówimy o jakiś kilku/kilkunastu maszynach na miesiąc nie róbmy sensacji. Przy limicie 30% nic by się nie stało. Ponoć limit 150h też miał zabić aukcję a jakoś codziennie widać c177 czy centuriony. :)

15
Propozycje zmian / Odp: Ceny na aukcjach.
« dnia: Styczeń 07, 2016, 16:51:08 »
Gdzie jest napisane lub skąd wiesz, że "na aukcję wystawia się samolot aby więcej zarobić niż sprzedając go do dealera"? To jakiś nowy punkt regulaminu? ???
I dlaczego niby lepiej dać samolot na złom, którego nikt nie chce za 30% wartości? Jakiś racjonalny argument bym poprosił.
czysta logika, raczej sprzedając maszynę chce się zarobić jak najwięcej więc jak mam zarobić 10tys na aukcji a 20tys u dealera to wolę go zezłomować.

Strony: [1] 2 3 ... 5