21/09/17 - 10:28 am

Autor Wątek: Organizer połączeń  (Przeczytany 480 razy)

Offline Kierownik

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja -7
Organizer połączeń
« dnia: Styczeń 02, 2016, 14:43:17 »
Proponuję dodać możliwość tworzenia organizatorów połączeń przez graczy na ich własny użytek, poprzez dodanie możliwości różnych kategorii np, "reg eu" "reg af".
Oczywiście nazwy byłyby dowolne i można byłoby przydzielać każde połączenie do 1 kategorii. Wyświetlanie tych połączeń na zasadzie aktualnego wyświetlania "Aktywne" "Nieaktywne" i "Wszystkie". Dodatkowo aby to było bardziej praktyczne po zaplanowaniu połączenia wracałoby do wybranej kategorii połączeń podobnie jak po wybraniu załogi na liście kadr lub w hangarze.

Dlaczego warto jest dodać takie coś? Gracze z większą ilością połączeń mogłaby sobie posegregować połączenia, żeby nie siedzieć po 30 min i szukać danej trasy.

Uwagi i propozycję co zmienić w tym pomyśle proszę składać w tym temacie. Każda uwaga/pomysł są mile widziane.

Offline Aleksander1276

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
Odp: Organizer połączeń
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2016, 14:49:06 »
Ja proponuję dodać możliwość przypisania numeru do danej trasy a całą listę sortować od najniższego do najwyższego. Nic więcej nie potrzeba moim zdaniem.

Offline its

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja 0
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2016, 15:14:29 »
Pomysł całkiem trafny. Filtr połączeń jakiś by się przydał bo przy aktualnie 18 połączeniach jakie posiadam zaczyna mi się wszystko zlewać. Akurat dziś również miałem poruszyć ten temat.

Offline Kierownik

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja -7
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2017, 14:00:21 »
Ktoś coś?

Offline wizihir

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja 0
    • naturalny sposób na zdrowe jelita